Антонюк Ганна Іванівна - директор Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/Ганна Іванівна.jpg

Петраш Світлана Михайлівна - заступник директора Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/P1010282.JPG

Федорюк Ганна Василівна - методист

/Files/images/Драгуська.jpg

Угляй Наталія Іванівна - методист

/Files/images/Наташа.jpg

Бігун Андрій Іванович - культорганізатор масових заходів

/Files/images/Я.jpg

Гинцяк Макрина Михайлівна - голова профспілкового комітету Хустського районного Центру позашкільної роботи

/Files/images/Марина Михайлівна.jpg

СПИСОК

педагогічних працівників Хустського районного Центру позашкільної роботи на 2019 -2020 н. р.

Прізвище, ім'я по батькові Посада
Петраш Світлана Михайлівна Заступник директора, керівник гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Угляй Наталія Іванівна Методист, керівник школи «Лідер»
Федорюк Ганна Василівна Методист, керівник гуртка «Прикладні мистецтва» на базі Н.Селищенської ЗОШ І-ІІІ ст.
Бонь Олеся Всаилівна Культорганізатор, концертмейстер керівник гуртка "Рукоділля" на базі Горінчівської ЗОШ І - ІІІ ст.
Червеняк Віталія Йосипівна Керівник танцювального гуртка на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Дудаш Михайло Іванович Керівник гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Данилівського НВК
Юсько Євгенія Михайлівна Керівник гуртка «Народні промисли» та «Рукоділля» на базі Горінчівської ЗОШ І - ІІІ ст.
Ковач Катерина Василівна Керівник фольклорного та вокального гуртків на базі Золотатівськоїї ЗОШ І-ІІІ ст.
Макар Оксана Іванівна Керівник гуртків «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Попович Неля Степанівна Керівник гуртків «Народні промисли» та «Народні умільці» на базі Л.Полянської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тегза Оксана Іванівна Керівник танцювального гуртка на базі Березівської ЗОШ і -ІІІ ст.

Розклад занять

гуртків Хустського районного Центру позашкільної роботи на 2019-2020н. р.

№з/п Назва гуртків Керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П΄ятниця Субота
1. «Танцювальний» (на базі ЗОШ с. Нанково) Червеняк В.Й. 12.00_13.10 13.15-14.45 14.50-16.20 16.25-17.55 12.00-13.10 13.15-14.45 14.50-16.20 16.25-17.55
2. «Образотворче мистецтво» (на базі НВК с. Данилова) Дудаш М.І. метод.години
10.00_11.30
13.15-14.45 15.00-16.30
16.35-18.05
13.15-14.45 15.00-16.30
16.35-18.05
10.00-11.30 11.35-13.05
3. "Народні промисли" (на базі ЗОШ с. Горінчево) Юсько Є.М.13.45-15.15
15.45-17.15
15.45-17.1513.45-15.15
15.45-17.15
15.45-17.1510.35-12.05
12.10-13.40
4. "Рукоділля" (на базі ЗОШ с. Горівчево) Юсько Є.М. 13.45-15.15
5. «Прикладні мистецтва» (на базі ЗОШ с. Н.Селище) Федорюк Г.В. 13.25-14.55 15.00-16.55 13.35-15.05 15.10-17.05
6. «Прикладні мистецтва» (на базі ЗОШ с.Велятино) Петраш С.М. 13.00-14.30
14.35-16.30
13.00-14.30
14.35.16.30
7. Фольклорний (на базі ЗОШ с.Золотарево) Ковач К.В. 13.20-14.50 13.20-14.50
15.10-16.40
13.20_14.50
15.10-16.40
13.20_14.50
8. Вокальний (на базі ЗОШ с. Золотарево) Ковач К.В.15.10-16.40 15.10-16.40
9. Школа «Лідер» Угляй Н.І. 13.00-14.30 14.35-16.30 13.00-14.30 14.35-16.30
10. «Народні промисли» (на базі ЗОШ с.Золотарево) Макар О.І. 15.10-16.40 13.20-14.50 15.10-16.40 13.20_14.50
15.10-16.40
11. «Народні умільці» (на базі ЗОШ с. Золотарево) Макар О.І. 13.20-14.50 15.10-16.40 13.20-14.5015.10-16.40
12. «Народні промисли» (на базі ЗОШ с. Л.Поляна) Попович Н.С. 11.30-13.00
13.40-15.10
15.15-16.45
10.00_11.30
13.35-15.05
15.10-16.40
13. «Народні умільці» (на базі ЗОШ с. Л.Поляна) Попович Н.С. 15.00-16.30 12.00-13.30
14. "Танцювальний" (на базі ЗОШ с.Березово) Тегза О.І. 16.30-18.00 16.30-18.00
Кiлькiсть переглядiв: 892

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.