«Україна пам’ятає! Світ визнає!» Голодомор 32-33 рр.

Історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.
Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 32-33 років. З нагоди відзначення пам’ятної дати для українського народу, 19 листопада 2019 р. на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи пройшла Всеукраїнська акція «Запали свічку». До даної акції долучились підлітки-інструктори «Школи лідер» та методист Центру позашкільної роботи Наталія Угляй. В ході заходу оформлено тематичну виставку, перегялнуто документальний фільм та хвилиною мовчання вшановано пам'ять безневинно померлих українців у 1932-1933 роках "Запалюємо пам'яті свічу".

/Files/images/свіч.jpg

/Files/images/свіч2.jpg

/Files/images/свіч1.jpg

/Files/images/свіч3.jpg

/Files/images/свіч4.jpg

вчимося розуміти й поважати інших!

З метою привернення уваги суспільства до збільшення кількості фактів булінгу (цькування) в закладах освіти і кібербулінгу в мережі Інтернет та складної ситуації з дорожньо-транспортним травматизмом в Україні й необхідності зменшення смертності внаслідок ДТП Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством інформаційної політики України, протягом травня – листопада 2019р. організували проведення Всеукраїнського конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна», в якому прийняли участь підлітки-інструктори «Школи Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи. Згідно положення конкурсу, в жовтні, лідери створили фото «Добро починається з тебе» та відео ролик «Вчимося розуміти і поважати інших» спрямований на привернення уваги молоді до проблематики насильства і травматизму, профілактики цих явищ. Широкого інформування громадськості про проблему із закликом запобігання насильству між однолітками, в тому числі, булінгу.

/Files/images/алі6.jpg

" школа "Лідер""

Хустський районний Центр позашкільної роботи – це маленька учнівська країна. Країна, де діти навчаються, граються, розвивають свої таланти. Країна, де учнів з усього району відвідують цікаві заняття, одиним з яких є гурток з пропаганди здорового способу життя під назвою «Школа «Лідер». Заняття цього гуртка проводиться згідно програми «Сприяння просвітницької діяльності «рівний-рівному» серед молоді України, щодо здорового способу життя». Мета просвітницької роботи «рівний-рівному»: сприяти розумінню дітьми та молоддю переваг здорового способу життя; заохочувати до здобуття знань, умінь і навичок здорового способу життя; стимулювати до самостійного, усвідомленого вибору життєвої позиції; швидко та ефективно поширювати знання про здоров’я, здоровий спосіб життя в середовищі неповнолітніх і залучати підлітків до просвітницької діяльності серед однолітків. Суть освіти «рівний-рівному» полягає в тому, що головну участь у поширенні знань бере сама молодь, і тому основним завдання Програми є підготовка підлітків-інструкторів і залучення їх до просвітницької роботи щодо здорового способу життя.
Щороку у версні гурток «Школи «Лідер» розпочинає свою роботу у Центрі позашкільної роботи, яким керує педагог-тренер Наталія Іванівна Угляй. На сьогодні, у 2019-2020 навчальному році в «Школі «Лідер» займається, навчається і виховується багато учнів різновікової категорії з шкіл Хустського району. Кожен підліток-інструктор «Школи «Лідер» постійно працює над тим, щоб учні отримали поглибленні знання про негативний вплив тютюнопаління, алкоголю, психоактивних речовин на молодий організм, формування навичок здорового способу життя, зберігали своє здоров’я і здоров’я оточуючих. І над цими питаннями будуть працювати підлітки-інструктори в цьому навчальному році.

/Files/images/алі1.jpg

/Files/images/алі2.jpg

/Files/images/алі3.jpg

/Files/images/алі4.jpg

/Files/images/алі5.jpg

люди не товар!

18 жовтня, за календарем знаменних і пам’ятних дат в Європі відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Відзначили цей день підлітки-інструктори «Школи Лідер» разом з Наталією Угляй – методистом Хустського районного Центру позашкільної роботи. Протягом тижня підлітками-інструкторами було організовано та проведено безліч заходів. Тренінгові заняття та перегляд презентації «Протидія торгівлі людьми», розробка буклетів та оформлення стенду «Інформація».

/Files/images/лід1.jpg


/Files/images/лід.jpg

/Files/images/лід2.jpg

/Files/images/лідер 5.jpg

/Files/images/лідер4.jpg

/Files/images/Лідер4.jpg/Files/images/лідер7.jpg

/Files/images/лідер 8.jpg

Також на базі шкіл Хустського району підлітки-інструктори організували не менш масштабнішу роботу. Круглий стіл «Не стань жертвою злочинного бізнесу» на базі Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/лідер 9.jpg

/Files/images/лідер 10.jpg

/Files/images/лідер 11.jpg

/Files/images/лідер 12.jpg

Годину спілкування «Сучасне рабство» провели підлітки-інструктори з учнями Боронявської ЗОШ І-ІІІ ст..

/Files/images/лідер 14.jpg

/Files/images/лідер 15а.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.