"Танець - це життя"

Танець існував та існує в культурних традиціях всього людства й людських спільнот. За довгу історію людства танець змінювався, відображаючи культурнийрозвиток. Існує дуже багато видів і форм танцю.Танець - це життя. Це почуття і емоції. Зокрема це розповідь тілом.Танцювальний гурток Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Березівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Тегза Оксана Іванівна, вихованці працюют над новим танцем та новими рухами.

/Files/images/танц Березово.jpg

/Files/images/танц Березово1.jpg

/Files/images/танц Березово2.jpg

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Буквар людині потрібний для того, щоб вивчити азбуку, навчитися читати, писати, тобто стати грамотним. А щоб бути грамотним на дорозі, щоб жити у безпеці, треба добре вивчити дорожню азбуку – це дорожні знаки їх є багато і вони різні. Але всі дорожні знаки застерігають кожного з нас від небезпеки на дорозі.До дня тижня безпеки дорожнього руху у гуртку "Прикладні мистецтва" (кер. Федорюк Г.В.) Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. з молодшою групою проведені масштабні та інформативні заходи, націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення кожного вихованця найгостріших проблем безпеки дорожнього руху, для закріплення правил, учні виготовили попереджувальні знаки та світлофор, щоб бути уважними і дисциплінованими на вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху.

/Files/images/світл.jpg

/Files/images/світл1.jpg

/Files/images/світл2.jpg

/Files/images/світл3.jpg

"Чарівна осінь завітала"

Як писав Альберт Камю"Осінь-це друга весна,коли кожен листочок, то є квітка"
Золота пора - осінь, коли листя, немов килимом, лежать у тебе під ногами.
Сонце грайливо простягає свої промінчики до нас, вихованці напередодні такого чудового свята створили аплікацію "Їжачок".
18.10.2019 року у Нижньоселищенській ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи, керівник Федорюк Г.В. взяли участь у святі осені на якому створили для учнів молодшої шкільної ланки свої чудові яскраві кольори під час майстер класу по виготовленню техніки декупаж.
Декупаж – дуже цікава техніка, що дозволяє створити справжній витвір мистецтва зі звичайних предметів, наявних у кожному будинку. Це можуть бути дерев'яні шкатулки, скляні пляшки, вироби з кераміки, каменю тощо. При цьому вміти малювати, ліпити або працювати різцем не потрібно. Зате потрібні уява, терпіння, вміння бачити прекрасне в простих речах та бажання повністю перетворити їх у щось надзвичайне.
Декупаж по дереву давно вже є одним з найпопулярніших видів рукоділля. Тому разом з вихованцями створили майстер-клас саме на дереві та оформили виставку по цій техніці виконання.

/Files/images/ос.jpg

/Files/images/ос1.jpg

/Files/images/ос2.jpg

/Files/images/ос3.jpg

/Files/images/ос4.jpg

Вихованці гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Петраш С.М.)

До Дня захисту тварин, вихованці гуртка намалювали своїх домашніх тваринок.

/Files/images/вл.jpg

Гурток "Народні промисли" (КЕР. МАКАР ОКСАНА)

Гурток "Народні промисли" Дерево зроблене відбитками пальчиків гуртківців

/Files/images/МА4.jpg

Гуртки "Народні промисли та Народні умільці".Запускання повітряного ліхтарика та малюнки на асфальті до Дня миру.

/Files/images/МА6.jpg

/Files/images/МА7.jpg

/Files/images/МА8.jpg

/Files/images/МА9.jpg

/Files/images/МА10.jpg

/Files/images/МА11.jpg

Гуртки " Народні промисли та Народні умільці"
(кер. макар оксана)

Гуртки " Народні промисли та Народні умільці"малювання домашніх тварин на асфальті та виготовлення бджілок з кольорового картону до Всесвітнього дня захисту тварин.

/Files/images/ма.jpg

/Files/images/ма1.jpg

/Files/images/ма2.jpg

/Files/images/ма3.jpg

"Вокальний" гурток на базі Золотарівської зош І-ІІІ ст.
(кер.Ковач Катерина)

/Files/images/ко1.jpg

/Files/images/ко2.jpg

/Files/images/ко3.jpg

Фольклорний гурток
(кер. Ковач Катерина)

/Files/images/ко4.jpg

/Files/images/ко5.jpg

/Files/images/ко6.jpg

Гурток "Народні промисли" на базі горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст.
(кер.Бонь о.В.)

Прогулянка та збір природнього матеріалу, також розпалювання вогнища, поведінка на водоймах та багато цікавого.

/Files/images/бо.jpg

/Files/images/бо1.jpg

/Files/images/бо2.jpg

/Files/images/бо3.jpg

/Files/images/бо4.jpg

/Files/images/бо5.jpg

/Files/images/бо6.jpg

Гурток "Образотворче мистецтво" на базі данилівського НВК

(кер. Дудаш м.і.)

/Files/images/ду.jpg

/Files/images/ду1.jpg

/Files/images/ду2.jpg

"Хто про старих дбає,той гідною людиною зростає!"

До Міжнародного дня людей похилого віку, вихованці гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із керівником, С.Петраш, відвідали Дівинець Параску Іванівну, якій 16 жовтня виповниться 89 років, та Країло Надію Миколаївну 81-ну вчительку-пенсіонерку, яка пропрацювала 49 років вчителем початкових класів. Учні з цікавістю слухали розповіді жінок. Незважаючи на свій поважний вік, вони самі пораються по господарству.Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.Вихованці гуртка привітали громадянок з їх святом, а Надію Миколаївну ще й із Днем працівника освіти, і подарували їм на згадку вироби виготовлені власними руками.

/Files/images/света.jpg

/Files/images/света1.jpg

/Files/images/света2.jpg

Виховне заняття "Щаслива лапа"

/Files/images/аня.png

Зважаючи на зростання кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин вихованці гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенеської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Г.В.Федорюк долучилися до "ІІ Всеукраїнського уроку доброти" присвячено Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.Під час виховного заняття, гуртківці виготовляли тваринки у техніці оригамі.

/Files/images/аня1.jpg

/Files/images/аня2.jpg

гурток «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.(КЕР. ФЕДОЮК г.І.)

Щороку у рамках святкування Міжнародного дня миру в Україніорганізовано Всеукраїнську акцію «Голуб Миру» до якої долучилися і вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. де гуртківці виготовили листівки - лебеді, створили колаж під гаслом: «Ми за Мир на Україні»

/Files/images/МР.jpg

/Files/images/МР1.jpg/Files/images/МР2.jpg

/Files/images/МР3.jpg

/Files/images/МР4.jpg

Конкурс малюнків, серед вихованців гуртка "Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Петраш С.М.) на тему: "Моя земля, земля моїх батьків".

/Files/images/му.jpg

/Files/images/му1.jpg

/Files/images/му2.jpg

/Files/images/му3.jpg

/Files/images/му4.jpg

/Files/images/му5.jpg

/Files/images/му6.jpg

/Files/images/му7.jpg

/Files/images/му8.jpg

/Files/images/му9.jpg

/Files/images/му10.jpg

/Files/images/му11.jpg

/Files/images/му12.jpg

Виготовлення закладок для книг вихованцями гуртка " Прикладні мистецтва" Хустського районного Центру позашкільної роботи на базі Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Петраш С.М.)

/Files/images/в.jpg

/Files/images/в1.jpg

/Files/images/в2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.